• Odwiedziło nas: 519421 osób
Poniedziałek, 2017-10-23
Edwarda, Marleny

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze sukcesy » Rok szkolny 2016/2017

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Nasze ptaki zimą" organizowanym przez MCEE w Bolesławcu. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Julia T., Ala Z., Amelka M., Olek Ż., Dominika P., Blanka K.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

22 września 2016r. w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. ,,Autobusem miejskim przez Bolesławiec” zorganizowany przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu z okazji obchodów ,,Europejskiego Dnia bez Samochodu”, w ramach projektu ,,Bolesławiec działa ekologicznie – 2016”, który dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Konkurs skierowany był do bolesławieckich przedszkolaków. Zadaniem uczestników  było samodzielne wykonanie pracy w formacie A4, przy wykorzystaniu farb, pasteli, kredek, kolorowego papieru. Do Miejskiego Centrum Edukacji Ekologicznej wpłynęło 68 prac.

Pierwsze miejsce w konkursie przypadło wychowance naszego przedszkola – Ali Zachar, a wyróżnienia otrzymali: Amelka Mrozik, Laura Nakonieczna, Maja Mączka, Blanka Kęsek, Ada Ziembikiewicz, Adrian Karolik.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!!!

I miejsce w konkursie plastycznym "Autobusem miejskim przez Boesławiec"

organizowanym przez MCEE w Bolesławcu otrzymała

Ala Zachar z grupy "Biedronki"

Wyróżnienie w konkursie otrzymali:

Amelia Mrozik i Laura Nakonieczna z grupy "Biedronki"

Maja Mączka z grupy "Pszczółki"

Adrian Karolik, Bianka Kęsek,Ada Ziembikiewicz z grupy "Krasnoludki.