• Do wakacji: WAKACJE!!! dni
Bogusława, Bronisława

Rok szkolny 2014/2015

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze sukcesy » Rok szkolny 2014/2015

III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem: "Bohaterowie utworów  Jana Brzechwy w oczach dziecka"organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr4 im.Jana Brzechwy w Będzinie uzyskała Kornelia Guszpil z grupy "Biedronki". Gratulujemy!

Wyróżnienie zdobył zespół "Krasnoludki" z naszego przedszkola w składzie : Vanessa M., Bartek K., Maja Z., Alicja Z., Karol K. oraz Karolina K. (absolwentka naszego przedszkola) w VI Przeglądzie Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży Cantate Domino organizowanym przez Bolesławieckie Sanktuarium Maryjne (udział w przeglądzie z inicjatywy rodziców). Gratulujemy!

Wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. "Co w trawie piszczy, czyli zwierzęta mieszkające w bajkach Brzechwy" organizowanym przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. K. Norwida w Bolesławcu zdobyły dzieci z grupy III "Krasnoludki": Amelka K., Sylwia K. Filip R.

Gratulujemy!

Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Mój piłkarski świat" zorganizowanym przez Football Academy Bolesławiec

zdobył Mateusz Cz. z grupy III "Krasnoludki". Brawo!