Przegląd tańców ludowych "Na ludową nutę"

09 listopada 2018 r. dzieci  z grupy "Krasnoludki" uczestniczyły w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tańców Ludowych  pt. "Na ludową nutę".

09 listopada 2018 r. dzieci  z grupy "Krasnoludki" uczestniczyły w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tańców Ludowych  pt. "Na ludową nutę" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  nr 3 z okazji  100 -lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Występy odbyły się w Starym Teatrze i brały w nim udział dzieci z bolesławieckich przedszkoli. Dzieci z naszego przedszkola przygotowały i przedstawiły taniec ludowy „Szot”. Występy zakończyły się odśpiewaniem przez wszystkich uczestników hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego”. Za piękne tańce wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i puchar oraz przepyszne pączki.