"Jasełka" w wykonaniu dzieci z grupy III "Krasnoludki"

Święta Bożego Narodzenia to szczególny dzień oczekiwany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. Tradycją naszego przedszkola jest przygotowanie i wystawienie jasełek w najstarszej grupie. Dzieci z grupy „Krasnoludki” zaprosiły rodziców na występ bożonarodzeniowy dnia 14 grudnia 2018r. do przedszkola.  Próby wymagały od nas wiele cierpliwości i zaangażowania. Mali aktorzy we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców i nauczycieli prezentowali się doskonale. Dzieci wcieliły się w postacie i przedstawiły przebieg zdarzeń związanych z wydarzeniami dotyczącymi narodzin Jezusa. Śpiewane kolędy, tańce w wykonaniu dzieci stworzyły uroczysty i podniosły nastrój, który udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania. 17 grudnia 2018r. „Krasnoludki” gościły  w przedszkolu uczestników II Środowiskowego Domu Samopomocy oraz uczniów Szkoły Specjalnej – zaprezentowały „Jasełka” oraz wręczyły  wszystkim uczestnikom  ozdobione świerkowe szyszki. 18 grudnia 2018r. dzieci zaprosiły do przedszkola uczestników Domu Dziennego Pobytu „Senior” i zaprezentowały dla nich „Jasełka” oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty.