Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, bardzo wyczekiwany przez wiele tygodni, to atrakcja lubiana przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 5 marca 2020r. w naszym przedszkolu. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów,  policjantów, Spider-Mana, Batmana, harcerki ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. W balu uczestniczyły dzieci z grup przedszkolnych i żłobkowych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.