Wycieczka dzieci z grupy "Krasnoludki" do Parku Krasnala"

KRASNOLUDKI” U KRASNALA SOLUSIA

W środę 2 października dzieci z grupy „Krasnoludki” wybrały się na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli .Przy wejściu do parku powitał nas największy na świecie krasnal Soluś – gigantyczna figura wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa ( 5,41 m )oraz największy niedźwiedź grizzly zwany "Grizli (7,14 m). Dzieci mogły bawić się w labiryncie, domkach i tunelach z wikliny, występować na małej scenie,Podziwialiśmy naturalnej wielkości egzotyczne i domowe zwierzęta, rodzinę dinozaurów, figury postaci z bajek, a także do woli korzystać z piaskownicy, huśtawek i zjeżdżalni. Odwiedziliśmy także zwierzęta w mini ZOO. Po atrakcjach na świeżym powietrzu skorzystaliśmy z sali zabaw "Solusiowa przystań” (suchy basen z piłeczkami, tor przeszkód, trampolina, zjeżdżalnia tubowa oraz trzy zjeżdżalnie).Dzieci powróciły z wycieczki pełne wrażeń.