Rok szkolny 2016/2017

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Nasze ptaki zimą" organizowanym przez MCEE w Bolesławcu. Wyróżnienia w konkursie otrzymało sześcioro dzieci.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

22 września 2016r. w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. ,,Autobusem miejskim przez Bolesławiec” zorganizowany przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu z okazji obchodów ,,Europejskiego Dnia bez Samochodu”, w ramach projektu ,,Bolesławiec działa ekologicznie – 2016”, który dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Konkurs skierowany był do bolesławieckich przedszkolaków. Zadaniem uczestników  było samodzielne wykonanie pracy w formacie A4, przy wykorzystaniu farb, pasteli, kredek, kolorowego papieru. Do Miejskiego Centrum Edukacji Ekologicznej wpłynęło 68 prac.

Pierwsze miejsce w konkursie przypadło wychowance naszego przedszkola, a sześcioro dzieci otrzymało wyróżnienia.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!!!