ROK SZKOLNY 2010/2011

– indywidualne wyróżnienia w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowe Aniołki” – grudzień 2010 (organizator BOK w Bolesławcu)

– wyróżnienie w konkursie plastycznym „Nasze ptaki zimą” – grudzień 2010 (na szczeblu miejskim)

– II miejsce indywidualnie w konkursie plastycznym „Ziemia mój dom” – kwiecień 2011 (na szczeblu miejskim)

– wyróżnienia indywidualne w konkursie przedszkolnym „Moja ulubiona bajeczka” – ( V 2011)

W maju ogłoszono wyniki konkursu ekologicznego "Na baterie też jest sposób" organizowanego corocznie przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu. W tym roku nasza grupa dzieci 4-5-letnich "Pszczółki" zdobyła I miejsce za zebranie największej ilości zużytych baterii w kategorii przedszkola. W nagrodę dzieci pojechały na wycieczkę autokarową do wrocławskiego Zoo.