• Do wakacji: -28 dni
Fryderyka, Małgorzaty

Rok szkolny 2014/2015

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze sukcesy » Rok szkolny 2014/2015

III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem: "Bohaterowie utworów  Jana Brzechwy w oczach dziecka"organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr4 im.Jana Brzechwy w Będzinie . Gratulujemy!

Wyróżnienie zdobył zespół "Krasnoludki" z naszego przedszkola  w VI Przeglądzie Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży Cantate Domino organizowanym przez Bolesławieckie Sanktuarium Maryjne (udział w przeglądzie z inicjatywy rodziców). Gratulujemy!

Wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. "Co w trawie piszczy, czyli zwierzęta mieszkające w bajkach Brzechwy" organizowanym przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. K. Norwida w Bolesławcu zdobyło troje  dzieci z grupy III "Krasnoludki". Gratulujemy!

Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Mój piłkarski świat" zorganizowanym przez Football Academy Bolesławiec

zdobył chłopiec z grupy III "Krasnoludki". Brawo!